Na tónovacích strojích FLUID MANAGEMENT připravíme libovolný odstín barvy. Vybrat si můžete ze široké palety vzorkovníků různých výrobců. @

Chystáte se malovat a nevíte, jak si vybrat správný nátěr? Zastavte se u nás!  Zkušený tým vám rád s výběrem vhodné barvy poradí. V naší prodejně se snažíme držet veškerý sortiment
v dostatečném množství, naleznete u nás přes 1000 položek. Pokud se stane, že vámi požadované zboží v sortimentu nenaleznete, rádi vám ho po dohodě objednáme.

Prioritou je nabídnout Vám celou paletu barevných odstínů přímo u nás dle speciálních vzorkovníků (RAL, NCS, BS atd.), popřípadě vyreceptujeme odstín odpovídající vašim konkrétním požadavkům. Dále nabízíme interiérové a fasádní barvy a omítkové systémy firem HET, TELURIA a STOMIX. Sortiment barev syntetických, epoxidových, PUR je zastoupen firmami Colorlak, Roko,BaL Teluria a Industry coats. A v neposlední řadě autolaky a motocyklové laky DEBEER, které plníme i do sprejů. Nabízíme téměř kompletní sortiment firmy COLORLAK – od syntetických emailů až po speciální míchané barvy pro náročné prostředí.

Hledáte konkrétní zboží a výrobky? Veškerý sortiment naleznete na našem e-shopu ZDE.
Skladové zásoby pravidelně aktualizujeme a zboží v nejkratším možném čase balíme a odesíláme.

 

CO U NÁS NALEZNETE:

Barvy fasádní, malířské, syntetické, lazury, auto laky, autoemaily, laky, speciální barvy na konstrukce, silnici i do vlhka.

Doplňkový sortiment

Tmely, karosářské tmely, bazénová chemie, ochrana dřeva, sanační prostředky,
autokosmetika, autochemie, zakrývací plachty a fólie, ochranné pracovní prostředky, nářadí a
pomůcky pro malíře a zedníky, obalové materiály, stavební hmoty, kyseliny a louhy, čisticí
a úklidové prostředky